Dior JOY – Eau de parfum

10,800 L15,200 L

50ml
90ml
Fshij
SKU: N/A Kategorite: ,
Pershkrimi

Pershkrimi

Nje Eau de parfum i ndricuar nga buzeqeshja plot jete e luleve dhe agrumeve, i shoqeruar nga karakteri i bute i drureve dhe qetesia e myshkut. Aromeqe zgjon nje mije nuanca e aspekte dhe perseri eshte e paster si kristali. Ky parfum i ngjan disa pikturave qe jane te pasura me nje teknike te sakte, me nuanca te shumta, aspekte qe cojne ne nje shprehje te qarte.

Bergamoti dhe mandarina shperthejne ne unison me lulet. Trendafili dhe jasemina bashkohen me frutat e shijshem ne nje buzeqeshje vibrante. Ngrohtesia e drurit te sandalit na perqafon me dashuri.

Informacione te tjera

Informacione te tjera

Formati

50ml, 90ml

Marka e parfumit

Dior

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Dior JOY – Eau de parfum”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Dergesa

Dergesa eshte FALAS kudo, ne Tirane brenda dites ndersa ne rrethe brenda dy ditesh.