Back

Guerlain Insolence – Eau de parfum

9,000 L12,600 L

50ml
100ml
Fshij
SKU: N/A Kategorite: ,
Pershkrimi

Pershkrimi

Nje overdoze vjollce e zbukuruar nga irisi dhe lule portokalli. Insolence Eau de Parfum eshte nje lule krejtesisht e re dhe e njohur, qe do t’ju lere larg ne nje bote plot guxim dhe liri.
Perqafoni parfumin tuaj ne shishen mitike Bee. E dizajnuar ne 1853 nga Pierre-François-Pascal Guerlain per Empress Eugénie, gruaja e Napolonit III, kjo shishe e çmuar eshte stolisur me simbolin e Perandorise: bleta, e cila tani eshte emblema e La Maison Guerlain.

Permban: vjollce, nota pluhuri, iris, manaferra te kuqe.

Informacione te tjera

Informacione te tjera

Formati

50ml, 100ml

Marka e parfumit

Guerlain

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Guerlain Insolence – Eau de parfum”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Dergesa

Dergesa eshte FALAS kudo, ne Tirane brenda dites ndersa ne rrethe brenda dy ditesh.