Gucci Absolute Pour Femme – Eau de parfum

9,200 L

50ml
90ml
Fshij
SKU: N/A Kategorite: ,
Pershkrimi

Pershkrimi

I lindur nga nje bashkepunim i veçante ndermjet drejtorit kreativ Alessandro Michele dhe parfumerit mjeshter Alberto Morillas, Gucci Absolute Pour Femme eshte krijuar duke perdorur nje perzierje te veçante me nje strukture qe mbetet e pandryshuar nga hera e pare qe aplikohet ne lekure. Lule ari plotesohet me esencen misterioze te manaferres, duke krijuar nje arome jo tradicionale te frutave per nje grua bashkekohore. Perberja e aromes eshte intensifikuar me vajin e patchoulit dhe trendafilet bullgare.

Krijuar duke perdorur nje strukture te veçante lineare me kater perberes kryesore: manaferre, lule ari, trendafil bullgar dhe patchouli.

Informacione te tjera

Informacione te tjera

Marka e parfumit

Gucci

Formati

50ml, 90ml

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Gucci Absolute Pour Femme – Eau de parfum”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shipping & Delivery

Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames.Consequat net

Vestibulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames.Consequat netus.

Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac vestibulum amet elit