Burberry Her – Eau de parfum

8,700 L

50ml
Fshij
SKU: N/A Kategorite: ,
Pershkrimi

Pershkrimi

Fragranca e re e Burberry dhe e para ne stilin gourmand, vjen energjike, optimiste, aventureske dhe e guximshme. Ne te gjejme nje shperthim arome te manaferrave te kuqe e te zeza qe ndricohen nga akordet e drureve te bardhe.

Her e frymezuar nga Londra, nje metropol i bukur, plot gjalleri, krijues, eklektik dhe plot jete, prezantohet ne shishe luksoze me detaje minimaliste frymezuar nga Burberry dizajn.

Informacione te tjera

Informacione te tjera

Formati

50ml

Marka e parfumit

Burberry

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Burberry Her – Eau de parfum”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Dergesa

Dergesa eshte FALAS kudo, ne Tirane brenda dites ndersa ne rrethe brenda dy ditesh.