Lancome Idole – Eau de parfum

10,800 L14,000 L

50ml
75ml
Fshij
SKU: N/A Kategorite: ,
Pershkrimi

Pershkrimi

Nje parfum per gruan qe enderron, per gruan qe eksploron horizonte te reja, per gruan qe udheheq dhe qe inspiron.

Per gruan qe eshte Idhull/Idole.

Ne zemer te kesaj fragrance qendron ingredienti fisnik the ikone, Trendalfili.
I shoqeruar nga aroma intense dhe sensuale e Jasmines, qe mbeshtillet nga nje shperthim i Bergamotit.

Permban: trendafil, jasmine, bergamot, myshk te bardhe, dardhe, qitro, piper roze kokerr.

Informacione te tjera

Informacione te tjera

Marka e parfumit

Lancome

Formati

50ml, 75ml

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Lancome Idole – Eau de parfum”

Your email address will not be published. Required fields are marked *