Bvlgari Man Wood Essence – Eau de parfum

8,300 L

60ml
Fshij
SKU: N/A Kategorite: ,
Pershkrimi

Pershkrimi

Bvlgari Man Wood Essence, nje epitom i lidhjes se forte, por dhe te ndjeshme ndermjet qyteterimit dhe natyres. Nje arome unike, e drunjte per nje mashkull instiktiv dhe te sofistikuar.

Informacione te tjera

Informacione te tjera

Marka e parfumit

Bvlgari

Formati

60ml

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Bvlgari Man Wood Essence – Eau de parfum”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Dergesa

Dergesa eshte FALAS kudo, ne Tirane brenda dites ndersa ne rrethe brenda dy ditesh.