Trussardi Donna – Eau de Parfum

10,800 L

50ml
100ml
Fshij
SKU: N/A Kategorite: ,
Pershkrimi

Pershkrimi

E frymezuar nga feminiliteti permes te bardhes. I zgjedhur per tu prezantuar ne nje shishe te zbukuruar me element te arte. Shoqeron shqisat nga pastertia ne pasion.

Trussardi Donna nje arome e parezistueshme dhe joshese.

Notat kryesore: nuance frutash qe vijne nga notat e gazuara te yuzu, kedri pak i papjekur dhe freskia e frutave te ujit.

Notat e mesme: lule te bardha, lule portokalli, jasemin, zambak i ujit.

Notat baze: nuancat intensive te drurit.

Informacione te tjera

Informacione te tjera

Marka e parfumit

Trussardi

Formati

50ml, 100ml

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Trussardi Donna – Eau de Parfum”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Dergesa

Dergesa eshte FALAS kudo, ne Tirane brenda dites ndersa ne rrethe brenda dy ditesh.