Back

Salvatore Ferragamo Signorina Misteriosa – Eau de parfum

8,700 L11,200 L

50ml
100ml
Fshij
SKU: N/A Kategorite: ,
Pershkrimi

Pershkrimi

Nje arome misterioze dhe magnetike frutash qelibar. E guximshme nen notat e shdrritshme te manaferres se eger zbulohet pasuria joshese e luleve te portokallit, tuberoses, patchouli dhe harmonise se embelsires se vaniljes se zeze.

Kjo nuance bashkekohore, elegante dhe e mendafsht e luleve te portokallit duke u kombinuar me ndjeshmerine e tuberozes  perhapin nje magji delikate dhe joshese.

Informacione te tjera

Informacione te tjera

Marka e parfumit

Salvatore Ferragamo

Formati

50ml, 100ml

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Salvatore Ferragamo Signorina Misteriosa – Eau de parfum”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Dergesa

Dergesa eshte FALAS kudo, ne Tirane brenda dites ndersa ne rrethe brenda dy ditesh.