Givenchy Irresistible – Eau de parfum

10,300 L12,300 L

50ml
80ml
Fshij
SKU: N/A Kategorite: , ,
Pershkrimi

Pershkrimi

I mbledhur ne driten e pare te dites ne malet Isparta ne Turqi, thellesia e aromes se trendafilit harmonizohet me drurin bjond. Tonet e lengshme e te fresketa te dardhes dhe ambretes, vezullojne me iris-in pluhur. Perzierja kombinohet  me  shije drejt nje perkedhelje te prekshme te myshkut, per te krijuar nje lule gjalleruese me peme drusore qe te ofron guxim.

Xhami transparent dhe me faqe i shishes prizmatik, shton aromen e ndritshme brenda. Nje fjongo simpatike roze mbeshtillet rreth jakes se ketij krijimi inovativ.

Irresistible Givenchy, nje arome që ju fton te lini te shkoni dhe te jeni vetvetja.

Informacione te tjera

Informacione te tjera

Formati

50ml, 80ml

Marka e parfumit

Givenchy

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Givenchy Irresistible – Eau de parfum”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Dergesa

Dergesa eshte FALAS kudo, ne Tirane brenda dites ndersa ne rrethe brenda dy ditesh.