Paco Rabanne Lady Million Lucky – Eau de Parfum

9,600 L

50ml
Fshij
SKU: N/A Kategorite: ,
Pershkrimi

Pershkrimi

Nje trendafil i eger, nje shperthim mjedrash dhe nje dru sandali i fuqishem. Nje ndjesi e shijes dhe kenaqesise pa limite pasi Jeta eshte nje loje.

Permban: trendafil damask, esence lule portokalli, mjeder, dru sandali, vanilje.

Informacione te tjera

Informacione te tjera

Formati

50ml

Marka e parfumit

Paco Rabanne

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Paco Rabanne Lady Million Lucky – Eau de Parfum”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Dergesa

Dergesa eshte FALAS kudo, ne Tirane brenda dites ndersa ne rrethe brenda dy ditesh.