MISS DIOR BLOOMING BOUQUET – 50ml

9,200 L13,100 L

Romantike… Elegante…Joshese…

50ml
100ml
Fshij
SKU: N/A Kategorite: ,
Pershkrimi

Pershkrimi

Miss Dior Blooming Bouquet eshte nje perberje e projektuar si nje fustan i qendisur me nje mije lule. Kjo buqete me lule i ben homazhe pasionit legjendar te Christian Dior per lulet.  Nje krijim  pranveror per nje Miss Dior lozonjare dhe joshese.

Permban: esence portokalli sicilian, trendafil Damasku, myshk te bardhe.

Informacione te tjera

Informacione te tjera

Marka e parfumit

Dior

Formati

50ml, 100ml

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “MISS DIOR BLOOMING BOUQUET – 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Dergesa

Dergesa eshte FALAS kudo, ne Tirane brenda dites ndersa ne rrethe brenda dy ditesh.