YSL Mon Paris – Eau de parfum 50ml

10,600 L

Nje arome e re femerore, e inspiruar nga Parisi, qyteti i dashurise!

Kategorite: ,
Pershkrimi

Pershkrimi

Nje arome e re e frymezuar nga Parisi, qyteti i dashurise. Manaferrat e kuqe dhe dardha ndjellin sensualitet dhe feminitet, ndersa lulja ekzotike Datura e bardhe, qe eshte njekohesisht dhe shpirti i aromes, misheron deshiren dhe josh shqisat. Kjo arome florale moderne dhe e guximshme balancohet nga myshku i bardhe kremoz dhe  vaji aromatik “Patchouli”. Mon Paris eshte si nje udhetim  i paharruar, pasionant ne Paris…

Informacione te tjera

Informacione te tjera

Marka e parfumit

Yves Saint Laurent

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “YSL Mon Paris – Eau de parfum 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Dergesa

Dergesa eshte FALAS kudo, ne Tirane brenda dites ndersa ne rrethe brenda dy ditesh.