BOSS BOTTLED – Eau de Toilette

7,400 L

Arome orientale… E fresket…E mprehte…

Pershkrimi

Pershkrimi

BOSS BOTTLED eshte po aq i shkathet dhe i pasur me kontraste si mashkulli i diteve te sotme. Kjo arome eshte e mprehte me nje baze te ngrohte me dru, duke e bere ate nje klasik te perjetshem.

Permban: agrume, molle, portokall, ereza.

FORMAT: 50ml

Informacione te tjera

Informacione te tjera

Marka e parfumit

Hugo Boss

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “BOSS BOTTLED – Eau de Toilette”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Dergesa

Dergesa eshte FALAS kudo, ne Tirane brenda dites ndersa ne rrethe brenda dy ditesh.