Back

Cartier Baiser Vole – Eau de parfum

10,600 L

Florale… E fresket…

Fitues i cmimit Best of Beauty nga Allure!

Kategorite: ,
Pershkrimi

Pershkrimi

Aroma e nje lule madheshtore, ende te pazbuluar, zambaku, eshte rikrijuar per here te pare nga freskia e gjethes, aroma e petaleve dhe aroma e pluhurit te thekeve. “Per kete parfum deshiroja te rikrijoja aromen e nje buqete me lule ne qafe”. Mathilde Laurent, parfumeri Cartier.

Permban: petale zambaku, gjethe te lules se zambakut.

Informacione te tjera

Informacione te tjera

Marka e parfumit

Cartier

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Cartier Baiser Vole – Eau de parfum”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Dergesa

Dergesa eshte FALAS kudo, ne Tirane brenda dites ndersa ne rrethe brenda dy ditesh.