Lancome Poeme – Eau de parfum

15,700 L

50ml
100ml
Fshij
SKU: N/A Kategorite: ,
Pershkrimi

Pershkrimi

Aventureske. Intuitive. Nje arome pertej fjaleve. Poeme eshte parfumi i kontrasteve. Aromat e akullta transparente te Blue Himalayan Poppy kombinohen me lulen ndjellese Desert Datura dhe me Vaniljen e ngrohte, duke krijuar dicka te gjalle, sensuale, qe zgjat.

Notat kryesore: lulekuqe blu Himalayan, lule Lychee.

Notat e mesme: lule portokalli, mimoza, jasemin

Notat baze: vanilje, lule Desset Datura.

 

Informacione te tjera

Informacione te tjera

Marka e parfumit

Lancome

Formati

50ml, 100ml

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Lancome Poeme – Eau de parfum”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Dergesa

Dergesa eshte FALAS kudo, ne Tirane brenda dites ndersa ne rrethe brenda dy ditesh.