Versace Yellow Diamond – Eau de toilette

7,300 L

50ml
Fshij
SKU: N/A Kategorite: ,
Pershkrimi

Pershkrimi

Ndjesia magjike, e ngrohte e diellit ne lekuren tuaj dhe dritehijet dehese te perendimit te diellit ne vere.
Nje parfum qe magjeps me finesen e Mesdheut me Bergamotin, Limonin, dhe Nerolin fisnik, e pasuruar me dardhen Sorben joshese dhe te parezistueshme. Feminitet intensiv dhe glamoroz shprehet me ate te petaleve te Jaseminit dhe Osmanthus se bashku me lulet e Portokallit dhe Freesise. Thatesira sensuale eshte e bazuar ne tonet e thella dhe te gjalla te drurit Amber dhe Palo Santo, pasuruar me Benzoin dhe myshk

Informacione te tjera

Informacione te tjera

Formati

50ml

Marka e parfumit

Versace

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Versace Yellow Diamond – Eau de toilette”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Dergesa

Dergesa eshte FALAS kudo, ne Tirane brenda dites ndersa ne rrethe brenda dy ditesh.