Chloe Nomade – Eau de parfum

9,800 L11,900 L

50ml
75ml
Fshij
SKU: N/A Kategorite: ,
Pershkrimi

Pershkrimi

Nje arome druresh me nota lulesh.

Perqafoni nje fryme te feminitetit aventuresk te ngritur peshe mbi horizonte te largeta dhe takime frymezuese. Chloe Nomade
eshte nje arome druresh me nota te fresketa florale.
Myshku intensiv i lisit balancohet nga embelsia e zjarrte e kumbulles Mirabelle dhe nga nje lumineshence lulesh e krijuar nga freesia.

Perberesit: kumbull Mirabelle, Freesia, myshk lisi.

Informacione te tjera

Informacione te tjera

Formati

50ml, 75ml

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Chloe Nomade – Eau de parfum”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shipping & Delivery

Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames.Consequat net

Vestibulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames.Consequat netus.

Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac vestibulum amet elit