Chloe Nomade – Eau de parfum

9,800 L11,900 L

50ml
75ml
Fshij
SKU: N/A Kategorite: ,
Pershkrimi

Pershkrimi

Nje arome druresh me nota lulesh.

Perqafoni nje fryme te feminitetit aventuresk te ngritur peshe mbi horizonte te largeta dhe takime frymezuese. Chloe Nomade eshte nje arome druresh me nota te fresketa florale. Myshku intensiv i lisit balancohet nga embelsia e zjarrte e kumbulles Mirabelle dhe lumineshenca e lules freesia.

Forma rrumbullake e shishes sjell butesi ne kontrast me pjeset e forta, grafike e metalike, ndersa hijeshia e fjongos roze sjell detaje te sigurta per nje dizajn elegant.

Notat kryesore: kumbull Mirabelle

Notat e mesme: Freesia

Notat baze: myshk lisi.

Informacione te tjera

Informacione te tjera

Formati

50ml, 75ml

Marka e parfumit

Chloe

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Chloe Nomade – Eau de parfum”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Dergesa

Dergesa eshte FALAS kudo, ne Tirane brenda dites ndersa ne rrethe brenda dy ditesh.