NARCISO RODRIGUEZ – Eau de parfum

11,500 L 9,800 L

50ml
Fshij
SKU: N/A Kategorite: ,
Pershkrimi

Pershkrimi

NARCISO – nje ftese e parezistueshme, nje formulim i sofistikuar. Trendafili dhe lule Gardenia i japin hijeshi femerore vetiverit dhe kedres se bardhe e te zeze. Myshku ofron ngrohtesi dhe sensualitet te pamohueshem. Ne saje te misterit, terheqjes dhe deshires therese qe shkakton, NARCISO misheron aromen e joshjes.

Informacione te tjera

Informacione te tjera

Formati

50ml

Marka e parfumit

Narciso Rodriguez

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “NARCISO RODRIGUEZ – Eau de parfum”

Your email address will not be published. Required fields are marked *