Narciso Rodriguez Rouge – Eau de parfum

9,800 L

50ml
90ml
Fshij
SKU: N/A Kategorite: ,
Pershkrimi

Pershkrimi

Parfumi i ri nga Narciso Rodriguez.

Kombinimi i myshkut me akorde te kuq si irisi dhe trendafili, bashkuar me keder dhe vetiver, kane krijuar nje arome te ngrohte dhe sensuale.

Informacione te tjera

Informacione te tjera

Formati

50ml, 90ml

Marka e parfumit

Narciso Rodriguez

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Narciso Rodriguez Rouge – Eau de parfum”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Dergesa

Dergesa eshte FALAS kudo, ne Tirane brenda dites ndersa ne rrethe brenda dy ditesh.