YVES SAINT LAURENT L’HOMME – Eau de Toilette Spray 60ml

10,000 L 8,500 L

Magnetik… Klasik… Elegant… 

Pershkrimi

Pershkrimi

Forca e joshjes e nje burri me stil dhe sensualitet. Aroma e kontrasteve vjen si nje kombinim unik i luksit, artit dhe modernizmit, krijues te elegances se perjetshme.

Permban: esence frutash, bergamot, xhenxhefil, manushaqe dhe vetiver.

Informacione te tjera

Informacione te tjera

Marka e parfumit

Yves Saint Laurent

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “YVES SAINT LAURENT L’HOMME – Eau de Toilette Spray 60ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *