Back

YVES SAINT LAURENT LA NUIT DE L’HOMME – Eau de Toilette Spray 60ml

8,500 L

I fresket… I sofistikuar… Misterioz…

Pershkrimi

Pershkrimi

Nje histori joshjeje dhe sensualiteti te guximshem, ku freskia mashkullore kombinohet me sofistikimin.

Permban: kardamom, keder, kumarin.

Informacione te tjera

Informacione te tjera

Marka e parfumit

Yves Saint Laurent

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “YVES SAINT LAURENT LA NUIT DE L’HOMME – Eau de Toilette Spray 60ml”

Your email address will not be published.

Dergesa

Dergesa eshte FALAS kudo, ne Tirane brenda dites ndersa ne rrethe brenda dy ditesh.