Back

Yves Saint Laurent BLACK OPIUM – Eau de Parfum

10,300 L14,500 L

Florale…Energjike…Addictive…

 

50ml
90ml
Fshij
SKU: N/A Kategorite: ,
Pershkrimi

Pershkrimi

Arome ndjellese me esence kafeje te zeze per nje goditje adrenaline ne nje sasi qe nuk eshte perdorur kurre me pare ne nje arome femerore, lule te bardha per te joshur menjehere dhe vanilje per embelsi dhe sensualitet.

Fitues i cmimit “Best of Beauty” nga Allure dhe fitues i cmimit “Aroma e re me e mire per vitin 2015” nga Fragrance Foundation.

Informacione te tjera

Informacione te tjera

Marka e parfumit

Yves Saint Laurent

Formati

50ml, 90ml

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Yves Saint Laurent BLACK OPIUM – Eau de Parfum”

Your email address will not be published.

Dergesa

Dergesa eshte FALAS kudo, ne Tirane brenda dites ndersa ne rrethe brenda dy ditesh.