Vaj Mesdhetar – 100ml

1,500 L

Me vaj stikash

Perzierje vajrash qe lehtesojne punen e mjeteve per tharjen dhe stilimin e flokeve , duke i lene ato te bute dhe me shkelqim.

Kategorite: ,
Pershkrimi

Pershkrimi

Pershkrimi:

Vaji Mesdhetar ka efekt mbrojtes dhe eleminon ngaterrimin e flokeve. Parandalon dehidrimin duke i bere floket te bute dhe me shkelqim.

Aplikimi:

Aplikohet mbi floke te lagur, duke i kushtuar vemendje te vecante zonave te veshtira per tu menaxhuar dhe zonave te thata. Mund te aplikohet dhe mbi floke te thare si nje ritual i perditshem kundra ngaterrimit dhe per zbutje te vazhdueshme te flokeve.

Teknologjia:

Vaji Mesdhetar permban vaj stikash qe hidraton dhe mbron floket, duke eleminuar koklavitjen e tyre.

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Vaj Mesdhetar – 100ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *