Vaj flokesh Luks – 100ml

2,200 L

I jep shkelqim flokeve te thate, dehidruar , pa gjalleri.

Kategorite: ,
Pershkrimi

Pershkrimi

Pershkrimi:

Formula speciale e pasur me nje super kombinim vitaminash dhe vajra bimore, ushqen floket ne thellesi pa ulur volumin e tyre, duke i lene floket te bute, te shndritshem, perfekt nga cdo kend dhe te lehte.

Aplikimi:

1) Aplikohen disa pika mbi floke te lagur ose te thare, direkt pas shampos dhe maskes se flokeve, per nje efekt te zgjatur, me shkelqim special. Absorbohet menjehere, nuk eshte e nevojshme te shpelahet.

2) Miksohet me cilendo nga maskat e Echosline per me shume shkelqim: perzihen 3 pika vaj me 15 ml maske dhe procedohet si zakonisht.

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Vaj flokesh Luks – 100ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *