Trajtim Ristrukturues

900 L1,800 L

Me Plukenetia Volubilis

Emulsion hidratues, rigjenerues dhe mbrojtes.

300ml
1000ml
Fshij
Pershkrimi

Pershkrimi

Pershkrimi:

Ristrukturon fijen e flokut, duke i bere floket me te fuqishem. Ka nje efekt te menjehershem lemues, ristrukturues dhe kunder ngaterrimit, duke i bere floket te bute, me shkelqim. Ideal per floke te dobet dhe te demtuar.

Aplikimi:

Aplikohet mbi floke te lagur pas larjes se tyre. Lihet qe te veproje per 5-10 minuta. Shpelahet me uje te bollshem.

Teknologjia:

Restructuring Power permban vaj Plukenetia Volubilis i cili eshte i pasur me omega 3-6-9 , vaj ulliri , vaj liri, dhe keratine per me shume shkelqim, volum dhe butesi.

Informacione te tjera

Informacione te tjera

Formati

300ml, 1000ml

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Trajtim Ristrukturues”

Your email address will not be published. Required fields are marked *