Like a doll Luminys Blush- PUPA

1,800 L

Blush me efekt ndricues.

Kategorite: ,
Pershkrimi

Pershkrimi

LIKE A DOLL LUMINYS BLUSH eshte Blushi i Pupa per nje efekt te jashtezakonshem shkelqyes . Tekstura e saj eshte e bute dhe e pasur me perla te çmuara ultrafine qe ndriçojne fytyren, duke krijuar nje pamje rrezatuese. E pershtatshme per lekure normale dhe te thate. Dhuroji vetes nje fytyre kukulle.

Aplikimi:

Per nje ngjyre te ngrohte te faqeve, aplikoni blushin me ndihmen e nje furce ne nivel te mollezave.

Keshille: per nje aplikim me te lehte mbyllni buzet dhe simuloni nje puthje ne menyre te tille qe te nxjerrni ne pah linjen natyrale te mollezave .

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Like a doll Luminys Blush- PUPA”

Your email address will not be published.

Dergesa

Dergesa eshte FALAS kudo, ne Tirane brenda dites ndersa ne rrethe brenda dy ditesh.