Ton per syte Pupa – Compact

1,600 L

Vamp! Kompakt garanton nje ngjyre te paster dhe intensive qe me aplikimin e pare. Nje teksture kremoze, e bute dhe super e rehatshme per tu aplikuar, qe mund te perhapet lehte, duke krijuar nivele te ndryshme te mbulimit.  Ngjyra shume intensive, me një koncentrim te larte te pigmenteve, qe vijne ne tre lloje te ndryshme: mat, metalik dhe saten, per te krijuar nje numer te pafund kombinimesh.

Format: 2.5 gr.

Kategorite: ,
Pershkrimi

Pershkrimi

Nje formule ekskluzive, e re e gjenerimit.

Shtimi i silikonit siguron nje rritje te jetegjatesise se produktit.

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Ton per syte Pupa – Compact”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shipping & Delivery

Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames.Consequat net

Vestibulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames.Consequat netus.

Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac vestibulum amet elit