Terre d’Hermes – Parfum

11,200 L

75ml
Fshij
SKU: N/A Kategorite: ,
Pershkrimi

Pershkrimi

TERRE DHERMES rrefen marredheniet mes njeriut dhe tokes, dialogun e tij modest dhe harmonik me elementet e natyres. Ky parfum lidh njeriun me origjinen e tij, me burimin e fuqise se tij krijuese. Ngrohtesia dhe dendesia e drurit kombinohet me butesine e benzoines dhe shkelqimin e shishos.

Emocion i ngrohte dhe sensual nga prezenca e greipfruit, kedri dhe shiso.

Informacione te tjera

Informacione te tjera

Formati

75ml

Marka e parfumit

Terre d'Hermes

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Terre d’Hermes – Parfum”

Your email address will not be published.

Dergesa

Dergesa eshte FALAS kudo, ne Tirane brenda dites ndersa ne rrethe brenda dy ditesh.