Spray total one – 200ml

1,500 L

Maske spray Leave-in e perqendruar.

Kategorite: ,
Pershkrimi

Pershkrimi

Maske spray Leave-in e perqendruar, me veprime te shumta.
1. Ushqen dhe hidraton floket e thate / te lyer
2. Trajton floket e padisiplinuar
3. Veprim zbutes
4. Eliminon elektizimin e flokeve
5. Permireson dhe mbron ngjyrat kozmetike
6. Ristrukturon floket e demtuar
7. Rivendos volumin e flokeve te holle
8. Mbron nga nxehtesia, lageshtia dhe rrezet UV
9. Eliminon dhe parandalon demtimin e majave te flokeve
10. Pershpejton kohen e tharjes se flokeve dhe lehteson veprimin zbutes
11. Ngadaleson plakjen qelizore (npm vetise antioksiduese)
12.I jep flokeve shkelqim.

Perdorimi:

Aplikojeni mbi floke te thate, krehni floket dhe me pas i stiloni ato si zakonisht.

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Spray total one – 200ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *