Spray Disipline – 200ml

1,400 L

SPRAY THERMAL-veprim progresiv zbutes dhe kunder ngaterrimit te flokeve.

Pershkrimi

Pershkrimi

Pershkrimi:

Ideale per floke rebel, te çrregullt dhe te ngaterruar. Eleminon krijimin e lemshit duke i bere floket te bute dhe me shkelqim, me nje efekt progresiv teksa koha kalon. Teknologjia e veçante Thermal-Active me gjalp kakao dhe vaj argani i ben floket me te lehte dhe me te shpejte per tu krehur. Menjehere floket behen te bute dhe te zhdervjellet, dhe ne te njejten kohe i mbron floket nga demtimi nga nxehtesia,agjentet e jashtem dhe stresi mekanik. Reziston bindshem edhe ne kushte lageshtire.

Perdorimi:

Aplikohet ne te gjithe floket pasi jane thare me nje peshqir . Ne rast se perdoren pajisje per drejtimin e flokeve: aplikohet mbi floke te thate, e me pas duhet pritur pak perpara se te fillohet te drejtohen floket.

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Spray Disipline – 200ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *