Back

Manikyr xhel roze Pupa – efekt xhami

800 L

Ngjyre qe zgjat

Kategorite: ,
Pershkrimi

Pershkrimi

Ngjyre super e shndritshme dhe e pigmentuar, per thonj qe duken gjithmone perfekte. Nje manikyr me ngjyre te gjalle, i lehte per tu aplikuar, qe thahet shpejt. Merrni nje rezultat jashtezakonisht profesional qe zgjat per nje kohe te gjate , madje pa perdorur llampe UV.

Format: 5 ml

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Manikyr xhel roze Pupa – efekt xhami”

Your email address will not be published.

Dergesa

Dergesa eshte FALAS kudo, ne Tirane brenda dites ndersa ne rrethe brenda dy ditesh.