Shampo Volum Natyral – 1000ml

1,600 L

Me qumesht pambuku

Pastron butesisht floket, me efekt volum-krijues

Pershkrimi

Pershkrimi

Pershkrimi:

I siguron flokeve substancat e nevojshme per te mbeshtetur strukturen dhe rritur volumin e tyre, nderkohe qe i pastron butesisht ato. I jep flokeve volum dhe shkelqim.

Aplikimi:

Aplikohet mbi floke te lagur, masazhohet lehte koka dhe floket. Lihet qe te veproje per 1 minut dhe me pas shpelahet me uje te bollshem.

Teknologjia:

Natural Volumizing – permban qumesht pambuku me veti volumkrijuese; vaj uliri dhe liri te pasur me kripera minerale,proteina e fibra; uje lule portokalli me efekt zbutes.

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Shampo Volum Natyral – 1000ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *