Shampo Skalp Normalizues – 1000ml

1,600 L

Me Glycemic Biovector

Sebum-rregullues shampo – per pastrimin delikat te lekures se kokes dhe flokeve me seborrhea(vaj, yndyre).

Pershkrimi

Pershkrimi

Pershkrimi:

Pastron butesisht lekuren e kokes te prekur nga seborrhea(hipersekretimi i sebumit), duke rivendosur ekuilibrin e lekures dhe duke i lene floket te kendshme, te lehta dhe voluminoze.

Aplikimi:

Masazhohet butesisht lekura e kokes, duke shkumuar me tej dhe floket. Lihet qe te veproje per 2 minuta dhe me pas shpelahet me uje te bollshem.

Teknologjia:

Scalp Normalizing permban Glycinic Biovector me veti pastruese dhe normalizuese, qetesues dermal, limon te regjur, ekstrakt murrizi, dhe vaj esencial menteje me veti zbutese dhe freskuese.

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Shampo Skalp Normalizues – 1000ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *