Shampo Ristrukturuese – 1000ml

1,700 L

Me Plukenetia Volubilis

Pastron butesisht floket dhe lekuren e kokes pa demtuar apo dobesuar shtresen natyrale hidro-lipidike.

Pershkrimi

Pershkrimi

Pershkrimi:

Pastron butesisht floket dhe skalpin, duke i dhene flokeve shkelqim dhe volum. Ideal per floke te dobet dhe te demtuar.

Aplikimi:

Shperndahet mbi floke te lagur dhe masazhohet lehte lekura e kokes. Lihet qe te veproje per 2 minuta dhe me pas shpelahet me uje te bollshem.

Teknologjia:

Restructuring Power permban vaj Plukenetia Volubilis i cili eshte i pasur me omega 3-6-9 , vaj ulliri , vaj liri, dhe keratine per me shume shkelqim, volum dhe butesi.

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Shampo Ristrukturuese – 1000ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *