Shampo rikthim ekuilibri – 1000ml

1,800 L

NORMALIZING SHAMPOO – per floke dhe skalp te yndyrshem.

Pershkrimi

Pershkrimi

Pershkrimi:

Sinergjia speciale e vajrave esenciale bimore, zinkut dhe magnezit, pastron butesht floket dhe ne menyre efektive heq prodhimin e tepert te sebumit, duke rivendosur balancen dhe pastertine e skalpit, duke i lene floket te paster, te bute, te shndritshem.

Perdorimi:

Aplikohet mbi floke dhe skalp te lagur, masazhohet butesisht dhe lihet qe te veproje per 1-2 minuta. Shpelahet dhe aplikohet perseri duke perseritur veprimet. Shampoja duhet shkundur perpara perdorimit.

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Shampo rikthim ekuilibri – 1000ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *