Shampo per ruajtjen e ngjyres dhe reflekseve

800 L1,600 L

Me vaj ulliri organik

Shampo delikate qe ruan shkelqimin  dhe parandalon zbehjen e ngjyres se flokeve te lyer.

300ml
1000ml
Fshij
Pershkrimi

Pershkrimi

Pershkrimi:
Pastron floket pa demtuar ngjyren kozmetike, duke i bere floket te bute dhe me shkelqim.

Perdorimi:
Aplikohet mbi floke te lagur, duke masazhuar lehte skalpin e kokes. Produkti duhet lene te veproje per 2 minuta dhe pastaj te shpelahet me uje te ngrohte.

Teknologjia:
Color Block permban Polysiloxanes, qe e ben flokun e lyer te shkelqeje, antioksidant-Vitamin E per te parandaluar zbehjen e ngjyres se flokut dhe Heliogenol qe fikson dhe mbron ngjyren e flokeve.

Informacione te tjera

Informacione te tjera

Formati

300ml, 1000ml

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Shampo per ruajtjen e ngjyres dhe reflekseve”

Your email address will not be published. Required fields are marked *