Shampo per floke me onde ose kacurrela – 1000ml

1,700 L

Me vaj bajame

Shampo qe i ben floket elastike.

Pershkrimi

Pershkrimi

Pershkrimi:

Hidraton floket per te krijuar kaçurrela te bute, kompakte. Edhe kaçurrelat me te pabindur do te behen te rregullt dhe me shkelqim.

Aplikimi:

Aplikohet mbi floke te lagur. Lihet qe te veproje per 1-2  minuta dhe me pas shpelahet me uje te bollshem.

Teknologjia:

Curls Control permban nje mix vajrash natyrale me veti hidratuese, ekstrakt i rrushit te kuq me veti antioksidante dhe proteinat e grurit me veti trajtuese duke lehtesuar krehjen e flokeve dhe duke eleminuar ngaterrimin e tyre.

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Shampo per floke me onde ose kacurrela – 1000ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *