Shampo per floke me onde dhe kacurrela – 1000ml

1,600 L

Kjo shampo pastron butesisht kacurrelat dhe floket me onde, duke i hidratuar dhe duke i dhene elasticitet flokeve. Nepermjet veprimit te saj disiplinues, ajo shmang ngaterrimin e flokeve.

Pershkrimi

Pershkrimi

Pershkrimi:

Kjo shampo pastron butesisht kacurrelat dhe floket me onde, duke i hidratuar dhe duke i dhene elasticitet flokeve. Nepermjet veprimit te saj disiplinues, ajo shmang ngaterrimin e flokeve.

Perdorimi:

Aplikohet mbi floke te lagur, masazhohet koka dhe me pas shpelahet me uje te bollshem.

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Shampo per floke me onde dhe kacurrela – 1000ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *