Shampo per floke bionde – 1000ml

1,600 L

BRILLIANCE SHAMPOO – per floke bionde, te zbardhura dhe me fije.

Pershkrimi

Pershkrimi

Pershkrimi:

E pasuruar me platinum, vaj argani, vaj liri, filter ultraviolet, gjate veprimit te saj pastrues ,ajo riparon dhe mbron floket bionde natyrale dhe te lyer. Mikro pigmentet speciale lejla neutralizojne tonet e pakendshme te bronzta, duke rivendosur vitalitetin dhe intensifikimin e kontrasteve te ngjyrave. Ideale per floke gri dhe te bardhe.

Perdorimi:

Aplikohet mbi floke te lagur, masazhohet lehte koka per 1 minut dhe me pas shpelahet me uje te bollshem.

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Shampo per floke bionde – 1000ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *