Shampo pastruese skalpi dhe floku – 1000ml

1,800 L

PURIFYING SHAMPOO – per floke dhe skalp me zbokth.

Pershkrimi

Pershkrimi

Pershkrimi:

E pasuruar me vajra esenciale bimore (eukaliptus dhe vaj nga pemet e cajit) dhe pirokton olamine, kjo shampo pastron butesisht floket dhe skalpin, me nje efekt freskues dhe qetesues te kendshem, duke e lene skalpin ne perfundim te veprimit te saj te paster, te hidratuar dhe te mbrojtur. Lehteson irritimet dhe ndjesine e te kruarit.

Perdorimi:

Aplikohet mbi floke dhe skalp te lagur, masazhohet lehte koka dhe lihet qe te veproje per 1-2 minuta. Me pas shpelahet koka dhe riperseritet procedura. Shampoja duhet shkundur perpara se te perdoret.

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Shampo pastruese skalpi dhe floku – 1000ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *