Shampo parandaluese te dobesimit dhe renies flokut

900 L1,900 L

Me Procapil

Shampo pastron deri ne thellesi pa demtuar balancen natyrale hidro-lipidike te flokeve, duke i dhene flokeve nje pamje te bute, te shndritshme.

300ml
1000ml
Fshij
Pershkrimi

Pershkrimi

Pershkrimi:

Ndihmon ne parandalimin e renies se flokeve duke ngadalesuar plakjen e folikulit te flokut dhe duke fuqizuar floket.

Aplikimi:

Aplikohet mbi lekuren e kokes dhe masazhohet butesisht. Me pas lihet qe te veproje per 2 minuta dhe shpelahet me uje te bollshem.

Teknologjia:

Compensating Active permban Procapil™, nje kompleks i bere nga 3 perberes active me origjine natyrale, te cilat se bashku stimulojne metabolizmin qelizor, permiresojne mikro-qarkullimin dhe parandalojne renien e flokeve.

Informacione te tjera

Informacione te tjera

Formati

300ml, 1000ml

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Shampo parandaluese te dobesimit dhe renies flokut”

Your email address will not be published. Required fields are marked *