Shampo me vaj per butesi deri ne rrenje

900 L1,600 L

Me Alfa Bisabolol

Shampo me baze vajore me ph fiziologjik pastron butesisht floket dhe skalpin  e irrituar, te skuqur dhe te dehidruar.

300ml
1000ml
Fshij
Pershkrimi

Pershkrimi

Pershkrimi:

Formula me baze vajore pastron butesisht lekuren e irrituar, me ndjeshmeri te rritur, nga aplikimet e substancave te ndryshme kimike, duke rivendosur balancen optimale.

Aplikimi:

Masazhohet butesisht skalpi, lihet qe te veproje per 2 minuta dhe me pas shpelahet koka me uje te bollshem.

Teknologjia:

Deep Soothing permban  Alfa Bisabolol dhe Allantoin te cilat kane veprim qetesues mbi derme; Vitamin F qe rivendos balancen e skalpit dhe e hidraton ate.

Informacione te tjera

Informacione te tjera

Formati

300ml, 1000ml

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Shampo me vaj per butesi deri ne rrenje”

Your email address will not be published. Required fields are marked *