Shampo Luks – 1000ml

2,000 L

Per floke te thate, te ashper dhe te dehidruar.

Kategorite: ,
Pershkrimi

Pershkrimi

Pershkrimi:

Formula e veçante, e pasuruar me nje kombinim te shkelqyer te vitaminave dhe Vajrave bimore (vaj fiku, vaj liri, vaj argani) hidraton dhe ushqen fijen e flokut deri ne thellesi. Teknologjia speciale Extra-Gloss sjell një shkelqim te jashtezakonshem ne pamjen e flokeve ,duke i lene ato plote jete dhe te bute ne prekje.

Perdorimi:

Aplikohet mbi floke te lagur, masazhohen koka dhe me pas shpelahet me uje te bollshem.

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Shampo Luks – 1000ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *