Shampo hidratuese intensive

800 L1,800 L

Me mjalt lulesh te egra

Formule ekstremisht e pasur qe pastron butesisht dhe hidraton floket e thate dhe te brishte.

300ml
1000ml
Fshij
Pershkrimi

Pershkrimi

Pershkrimi:

Pastron butesisht dhe hidraton floket e thate, duke i lene ato te bute, te shndritshem , te lehte per tu stiluar.

Aplikimi:

Aplikohet mbi floke te lagur dhe masazhohet lehte lekura e kokes. Lihet qe te veproje per  2 minuta dhe shpelahet me uje te bollshem.

Teknologjia:

Intense Hydrator permban Pentavitin hidratuese dhe remineraluzuese; proteina, sheqer, lipide dhe vitaminat B1,B2, B5, B6, H, PP me efekt mbrojtes, ushqyes, zbutes.

Informacione te tjera

Informacione te tjera

Formati

300ml, 1000ml

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Shampo hidratuese intensive”

Your email address will not be published. Required fields are marked *