Shampo Energji – 1000ml

1,800 L

Shampo Energji – per floke te dobet, qe kane tendence te bien.

Pershkrimi

Pershkrimi

Pershkrimi:

E pasuruar me vajra esenciale bimore(mente dhe sherebele) dhe kafeine, Energji shampo pastron butesisht floket dhe skalpin, duke i sjelle flokut ushqim të jashtezakonshem, ton dhe vitalitet. Rikthen energjine dhe mireqenien, duke i bere floket te shendetshem, te forte dhe rezistente.

Perdorimi:

Aplikohet mbi floke dhe skalp te lagur, masazhohet butesisht dhe lihet qe te veproje per 1-2 minuta. Shpelahet dhe aplikohet perseri duke perseritur veprimet. Shampoja duhet shkundur perpara perdorimit.

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Shampo Energji – 1000ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *