Shampo Disipline – 1000ml

1,600 L

Per floke rebel, te çrregullt dhe me nje tendence per tu ngaterruar.

Pershkrimi

Pershkrimi

Pershkrimi:

Pastron butesisht floket dhe ne menyre te menjehershme eleminon ngaterrimin e tyre. Gjalpi i kakaos dhe vaji arganit punojne ne sinergji me njeri-tjetrin per te sjelle fuqi te jashtezakonshme, butesi dhe shkelqim.

Perdorimi:

Aplikohet mbi floke te lagur, masazhohet koka dhe me pas shpelahet me uje te bollshem.

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Shampo Disipline – 1000ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *