Serum per floke bionde – 100ml

2,000 L

Serum i pasur me platin dhe vaj argani. Ideal per floke gri dhe te bardhe.

Pershkrimi

Pershkrimi

Serum i pasur me platin dhe vaj argani.

Neutralizon tonet e padeshiruara, u  rikthen shkelqimin flokeve bionde natyrale, flokeve te lyer me ngjyre kozmetike, flokeve te dekoloruar. Eleminon elektrizimin e flokeve, riparon majat e demtuara, dhe i mbron floket nga nje  dehidrim i mundshem.  Disiplinon dhe mbron floket gjate stilimit, duke i lene ato te bute, plot shkelqim dhe te lehte.  Ideal per floke gri dhe te bardhe.

Perdorimi:

Aplikohen disa pika mbi floke te lagur ose te thare. Nuk shpelahet.

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Serum per floke bionde – 100ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *