Serum Disipline – 100ml

2,000 L

Serum zbutes!

Pershkrimi

Pershkrimi

Pershkrimi:

Serum zbutes per floke te ngaterruar, rebele. I pasur me gjalp kakao dhe vaj argani eleminon menjehere ngaterrimin e flokeve, duke i lene edhe floket me sfidues te bute, te menaxhueshem, te lehte per tu krehur. Mbron majat e flokeve dhe nuk lejon formimin e majave te dyfishta.

Aplikimi:

Aplikohen disa pika mbi floke te lagur per te luftuar ngaterrrimin e tyre, ose mbi floke te thare per efekt zbutes, shndrites. Absorbohet menjehere, nuk e yndyros flokun dhe nuk shkakton reduktim te volumit te tyre.

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Serum Disipline – 100ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *