Roberto Cavalli Florence – Eau de Parfum

9,600 L

75ml
Fshij
SKU: N/A Kategorite: ,
Pershkrimi

Pershkrimi

Nje buqete rrezatuese dhe e lulezuar, qe shkrin celjen e bute te portokallit me petalet e qitros. Ky kombinim delikat eshte vene ne dukje nga fara te mykura hibiscus qe shtojne nje prekje ekzotizmi dhe misteri. Kontrasti i rrushit te zi te embel dhe esenca e lehte e mandarines krijojne nje shperthim te jetes dhe energjise.

Informacione te tjera

Informacione te tjera

Formati

75ml

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Roberto Cavalli Florence – Eau de Parfum”

Your email address will not be published.

Dergesa

Dergesa eshte FALAS kudo, ne Tirane brenda dites ndersa ne rrethe brenda dy ditesh.