Pika Kristali – 100ml

1,200 L

Me vaj Argani

Vaj per floket qe kane te nevojshem disiplinim dhe elasticitet

Kategorite: ,
Pershkrimi

Pershkrimi

Pershkrimi:

Mjafton nje sasi fare e vogel e Pika Kristali per te eleminuar ngaterrimin, koklavitjen e flokeve. Eshte i pershtatshem per te zbutur floket dhe per te theksuar refleksin e flokeve. I ben floket te shndritshem dhe te lehte per tu stiluar.

Aplikimi:

Aplikohet mbi floke te lagur ne majat e demtuara dhe veçanerisht ne ato zona qe jane me te veshtira per tu menaxhuar. Riaplikohet pas tharjes se flokeve vetem ne majat e demtuara.

Teknologjia:

Pika Kristali permban vaj Argani dhe Limnanthes Alba qe  i bejne floket te shndritshem dhe te hidratuar.

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Pika Kristali – 100ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *